تمام مدرسان Eduardo Angel
عکس مدرس Eduardo Angel - Image of Author Eduardo Angel

درباره مدرس Eduardo Angel

ادواردو آنجل ، یک کارگردان و مربی برنده جایزه Emmy است. مشتریان او عبارتند از Adobe و نیویورک تایمز.
ادواردو آنجل یک داستانپرداز بصری برنده جایزه Emmy، مشاور فناوری مستقل و مربی در بروکلین نیویورک است. ماموریت او الهام گرفتن و توانمند سازی عکاسان و فیلمسازان در استفاده از تکنولوژی برای ارتقاء خلاقیت است.
ادواردو به عنوان یک تستر رسمی بتا در برنامه های Lightroom و Premiere Pro برای Adobe کار می کند، در حال حاضر در دانشکده هنرهای تجسمی و مرکز بین المللی عکاسی تدریس می کند و برنامه عکاسی را در کالج هنر و طراحی ساوانا هدایت می کند.
ادواردو به طور منظم در کنفرانس ها و رویدادهای صنعت در سراسر جهان صحبت می کند و افکار خود را به طور منظم در وبلاگ خود، eduardoangel.com می نویسد. او همچنین مؤسس شرکت تولیدی The Distillery Digital، Inc است.
مشتریان منتخب او عبارتند از:
Adobe, Adorama, Avon, B&H Photo, Brooklyn Museum of Art, Canon U.S.A., Chicago Architecture Foundation, Cinevate, Doyle, Fashion Institute of Technology, Future Media Concepts, Gulf Photo Plus (Dubai), Hasselblad, HOW Design Conference, McCann Erickson, New York magazine, NAB Show, the New York Times, Panasonic North America, Panasonic Middle East, Photo District News, PhotoPlus Expo, Photokina (Germany), Sigma, Sony, Tenba, Time magazine, and X-Rite.

تعداد کل دروس 6

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...