تمام مدرسان Douglas Kirkland
عکس مدرس Douglas Kirkland - Image of Author Douglas Kirkland

درباره مدرس Douglas Kirkland

تصاویر معروف داگلاس کریکلند (شامل Marilyn Monroe و Liz Taylor) در بهترین مجلات جهان نمایش داده می شوند.
داگلاس کرکلند ، دوران طلایی عکاسی خبری خود، در دهه 60 و 70، عکاسی حرفه ای خود را در مجله های Look و Life آغاز کرد. او در مجموعه ای از بیش از 100 فیلم از جمله Butch Cassidy and the Sundance Kid, 2001: A Space Odyssey, Out of Africa, Titanic, Moulin Rouge و Australia کار کرده است. تصاویر نمادین او از مریلین مونرو، الیزابت تیلور، جک نیکلسون، آنجلینا جولی و آنتونیو باندراس، در میان دیگران، در سراسر جهان شناخته شده است. کار او در سراسر جهان نمایش داده شده است، و نمایشگاه "Freeze Frame" او در آکادمی هنرهای تصویری و علوم در بورلی هیلز نشان داده شده است.
برخی از کتابهای داگلاس عبارتند از :
Light Years; Legends; Body Stories; An Evening with Marilyn; و Freeze Frame
از چند دهه ، تا کنون ، میتوانید به 50 سال از عکاسی او از صنعت سرگرمی ، نگاه کنید. داگلاس همچنین عکس هایی را برای فیلم پرفروش تایتانیک جیمز کامرون گرفته است. برخی از پروژه های کتاب فعلی او یک مجلد سیاه و سفید است ، تحت عنوان "When We Young"، یک کتاب در مورد کوکو شانل و یک کتاب از پرتره ها به نام "صورت به صورت" دارد.
داگلاس جوایز متعددی از جمله Lucie برای Outstanding Achievement in Entertainment Photography in 2003, The Golden Eye of Russia in 2006, and also in 2006, a Lifetime Achievement Award from CAPIC in his native Toronto. In 2007 داشته است. داگلاس یک MFA افتخاری را از موسسه Brooks دریافت کرد که تعهد عمیق او را به حرفه اش تحسین کرد. هنگامی که او در حال سفر به سراسر جهان با همسر و همکارانش، فرانکوئیز، نسیت ، در خانه و استودیوی خود در Hollywood Hills در کالیفرنیا ، سرگرم است.

تعداد کل دروس 2

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...