تماشای آنلاین تمامی دوره های آموزشی فقط با یک اشتراک
%۳۰ تخفیف نوروزی ویژه خرید اشتراک
nowruz
تمام مدرسان Dot Bustelo
عکس مدرس Dot Bustelo - Image of Author Dot Bustelo

درباره مدرس Dot Bustelo

Dot Bustelo یک تهیه کننده موسیقی، طراح صدا، آهنگساز فیلم و متخصص نرم افزار Logic Pro است.

او که یک متخصص بین‌المللی شناخته شده بود، قبلاً به مدت یک دهه مجری صحنه اصلی در Apple Inc. در تیم بازاریابی جهانی محصول اپل بود و تکنیک‌های تولید موسیقی را به گروه‌های راک شماره 1 و نوظهور، دی‌جی‌ها، تهیه‌کنندگان و هنرمندان ضبط موسیقی نشان داده است. مانند Maroon 5، The Killers، John Legend، T. Pain و بسیاری دیگر. Dot یک ستون نویس منطق برای مجله Sound on Sound است و اخیراً دو کتاب در مورد نرم افزار Apple Logic برای انتشارات Hal Leonard منتشر کرده است که هر دو پرفروش ترین های آمازون هستند. Dot به‌عنوان Perfect Project با خواننده/ترانه‌سرا Cica، با مجوزهای نوکیا، NBC، Sony PlayStation، Dell Computer، BasicLUX Records، و Silver Angel Records (هلند)، و همچنین لیبل‌های موسیقی رقص/لنگ در هلند، موسیقی الکترونیکی آرام تولید می‌کند. انگلستان و ایتالیا

Dot's Martini Lounge، یک کتابخانه نمونه از کیت های ساخت سالن های شهری، از آوریل 2013 در Beatport Sounds در دسترس است. تنظیمات نوار کانال منطق سفارشی Dot، فایل های MIDI، حلقه های درام و مصنوعی، و نمونه های آواز را ارائه می دهد.

Dot چندین فیلم کوتاه و پروژه های رسانه ای تعاملی/آنلاین را به ثمر رسانده است. او در مؤسسه SAE سخنرانی می کند و در شورای مشورتی سازنده و مهندسی سازمان گرمی NARAS حضور دارد. او همچنین برای Apogee Electronics کار کرده است و برای کارش به عنوان طراح صدا، برنامه نویس و مهندس ضبط برای برنامه تلویزیونی شبکه روزانه، One Life to Live، جایزه امی برای برتری فنی دریافت کرده است. کارهای بیشتر او را در www.dotbustelo.com ببینید.

تعداد کل دروس 0

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...