عکس مدرس Desk Yogi - Image of Author Desk Yogi

درباره مدرس Desk Yogi

Desk Yogi یک سکوی سلامتی است که آموزش هایی در مورد یوگا ، تناسب اندام ، ذهن آگاهی ، تغذیه سالم و موارد دیگر را ارائه می دهد.

Jacqui Burge بنیانگذار Desk Yogi بیش از بیست سال است که مشغول مطالعه ، تمرین و آموزش یوگا است. وی همچنین در Lynda.com ، یک شرکت با سرعت بالا با 500+ کارمند ، یک میز کار داشت. با افزایش خواسته های شرکت او ، حضور در کلاس های یوگای ناهار یا رفتن به سالن ورزشی برای او سخت بود. Jacqui برای جبران تعادل خود و ایجاد انگیزه برای دیگران در موقعیت های مشابه ، شروع به پخش مستقیم وقفه های سلامتی 10 دقیقه ای برای کارمندان دیگر کرد. خبر بلند شد و به زودی کارمندان از سراسر جهان مشغول ورود به کلاسهای ویدئویی وی شدند تا لحظه ای مراقبه و حرکت را در اواسط روز خود بدست آورند.

در کمتر از یک ماه ، جلسات دو بار در هفته به 120 نفر از شرکت کنندگان با لیست انتظار برای پیوستن رسید. ژاکی که از محبوبیت شوکه شده بود ، متوجه شد که شرکتها در همه جا می توانند ویدیوهای کوتاه سلامتی او را در طول کار طولانی به درخواست وی ارائه دهند.

در سال 2015 ، از این دانش پایه ، ایده Desk Yogi متولد شد. آنها با همکاران سابق Lynda.com و تیمی متخصص در زمینه بهداشت ، تناسب اندام و مراقبه ، محتوا و عملکرد desk-yogi.com را توسعه دادند و یک درگاه یکپارچه برای ارائه یک راه حل ساده سلامتی ارائه دادند.

امروزه Desk Yogi توسط شرکت ها ، مشاغل کوچک و افراد در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و یک پلت فرم سلامتی جامع ساخته شده در مورد فیلم های آموزشی پیشرفته در مورد موضوعاتی از جمله یوگا ، تناسب اندام ، ذهن آگاهی ، مراقبه و کاهش استرس ، تغذیه سالم ، ارگونومی محل کار و بهره وری برای همه کارمندان در هر فضای کاری ، با سرعت و سرعت آنها ، صرف نظر از سطح تناسب آنها.

تعداد کل دروس 10

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...