تمام مدرسان David Basulto
عکس مدرس David Basulto - Image of Author David Basulto

درباره مدرس David Basulto

دیوید باسولتو پادکست، نویسنده، مربی و مستندساز است.

پس از یک حرفه موفق در تولید فیلم ها و تلویزیون های مستقل برای شرکت هایی مانند Icon Entertainment و Lifetime Television، دیوید کاملاً عاشق فناوری های جدید فیلم سازی دیجیتال، پس از تولید و ارتباطات شد. در سال 2004، دیوید پادکستی به نام Filmmaking Central را راه اندازی کرد، و در آنجا به بحث درباره آزمایشات و سختی های یک فیلمساز مستقل در هالیوود پرداخت. بعد از 250 قسمت و هزاران بار بارگیری، فیلمسازی مرکزی همچنان به عنوان یک تأثیرگذار در فضای فیلم سازی مستقل نقش دارد.

دیوید یک تأثیرگذار در فضای پس از تولید ، نوشتن بررسی و آموزش برای رسانه هایی مانند Post Magazine و Digital Media Net است. آموزشهای وی در YouTube و سایر سایتهای ویدیویی هزاران بیننده دارد.

در NAB 2010، دیوید PostTV را ایجاد کرد، یک رویداد پخش زنده از طبقه نمایش. مهمانان شامل کسی می شود که در دنیای پس از تولید است. دیوید در حال حاضر جریان کار Adobe را به دانش آموزان دبیرستان آموزش می دهد و در حال توسعه چندین پروژه از سطح استودیو تا بودجه بسیار کم است. او عمیقاً در مستند بلند خود، 4Everquest، در مورد بازی های گسترده آنلاین است و به مهارت های تدوین و علاقه جدید خود برای جلوه های بصری ادامه می دهد. همسرش باید مرتباً او را از رایانه بکشاند.

تعداد کل دروس 0

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...