تمام مدرسان Dave Darlington
عکس مدرس Dave Darlington - Image of Author Dave Darlington

درباره مدرس Dave Darlington

دیو دارلینگتون، برنده گرمی، موسیقی تحسین شده ای را برای رادیو، فیلم و تلویزیون تولید می کند.

دیو دارلینگتون، برنده جایزه گرمی، با بیش از سی سال سابقه کاری، می تواند با افتخار ثابت کند که در بسیاری از سبک های مختلف موسیقی استاد است. از هارلم، شهر نیویورک، خانواده دیو قبل از اینکه دیو به سال‌های نوجوانی برسد، زمستان‌های یخی نیویورک را با آفتاب فلوریدا عوض کردند. بنابراین، تحصیلات اولیه او در موسیقی، یک دیگ ذوب هولناک آموزش رسمی (پیانو، باس، و تئوری) و تلفیقی از راک و فانک میامی بود که در کلوپ ها و ایستگاه های رادیویی که او را احاطه کرده بودند، رایج بود.

او بعداً مدرک لیسانس موسیقی را از دانشگاه فلوریدا دریافت کرد و با ارکستر سمفونیک جکسون ویل و ارکستر سمفونیک ساحل طلا (تامپا) به عنوان نوازنده حرفه‌ای باس نواخت. دیو پس از سه سال راه افتادن با یک گروه موسیقی جاز-فانک فیوژن مستقر در کلرادو، در اواخر دهه 70 در نیویورک ساکن شد و مصمم بود که به عنوان یک نوازنده جلسه بسازد.

در بین جلسات، مهارت رو به رشد دیو به عنوان یک برنامه نویس، با پیشینه چند ساز، در نهایت به شغلی به عنوان برنامه نویس پاره وقت در استودیوی معتبر Secret Sound Recording در چلسی منجر شد. بعداً، دیو ریاست اتاق/استودیو شخصی خود، Bass Hit را در مجموعه Quadrasonic Studios بر عهده داشت. او زمان خود را بین میکس، تور با گروه‌هایی مانند Seduction و C+C Music Factory و ترانه‌سرایی تقسیم کرد، به‌ویژه آهنگ‌سازی شماره 1 فیلیس هایمن "Don't Wanna Change the World".

دیو در سال 1990 با برداشتن گامی برای مستقل شدن، آلبوم Bass Hit Recording را در خیابان 23 و خیابان 6 افتتاح کرد. دیو شهرت خود را به عنوان یک مهندس میکس و برنامه نویس همه کاره و توانا در ژانرهای راک / پاپ / رقص / R&B / جاز تثبیت کرد. به طور همزمان، او پایگاه خود را گسترش داد و از پیشینه کلاسیک و سمفونیک خود در هنگام ورود به دنیای آهنگسازی فیلم و تلویزیون استفاده کرد. دیو به خاطر آهنگسازی‌اش برای سریال پرطرفدار اچ‌بی‌او اوز، که در تمام شش فصل آن گلزنی کرد، مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. دیو همچنین جایزه گرمی را برای میکس آلبوم Alegría اسطوره جاز وین شورتر در Verve Records و برایان لینچ و Simpático از ادی پالمیری دریافت کرد.

تعداد کل دروس 2

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...