تمام مدرسان Craig Whitaker
عکس مدرس Craig Whitaker - Image of Author Craig Whitaker

درباره مدرس Craig Whitaker

کریگ ویتاکر ، کار خود را از اپل شروع کرده است، برای مشتریان مانند پپسی تدریس کرده است، و در حال حاضر مدیر خلاقانه در Storia است.
کریگ ویتاکر، یکی از بنیانگذاران، شریک، و مدیر خلاق Storia، یک شرکت تولید محتوی خلاق است که بر روی تولید فیلم در فیلادلفیا تمرکز دارد. او بیش از یک دهه تجربه post-production، شروع به کار در اپل کرد، که در آن او به آموزش های مختلف از برنامه های حرفه ای، از جمله Final Cut, Shake, Logic, Aperture و Color می پرداخته است. پس از ترک اپل، او به عنوان یک هنرمند دیجیتال در DIVE در فیلادلفیا کار می کرد، جایی که او در چندین فیلم از جمله "Let Me In", "I Am Number Four", "Safe" و "After Earth" کار میکرد. کریگ همچنین در بسیاری از پروژه های پخش با مشتریان مانند Pepsi, Temple University, و Penn Medicine مشغول به کار بوده است و استاد راهنمای آموزش 3D و کامپوزیت در دانشگاه Drexel است.
در بخش موسیقی، کریگ بنیانگذار، ترانه سرا و نوازنده با گروه Quick Step John بود. موسیقی او بر روی برنامه NBC's Emmy برجسته شده است و او با گروه هایی مانند Matchbox 20 و Deadle Dead اجرا داشته است. علاوه بر این، کریگ رئیس گروه کاربری Foundry's NUKE User Group در فیلادلفیا است و برای MAXON در NAB 2015 ارائه شده است، همچنین تکنیک های VFX با NUKE و CINEMA 4D را ارائه می دهد.

تعداد کل دروس 1

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...