تمام مدرسان Christopher Broeska
عکس مدرس Christopher Broeska - Image of Author Christopher Broeska

درباره مدرس Christopher Broeska

کریس بروسکا انیماتور و تهیه کننده اجرایی در FUSE Animation است.

کریس همیشه روی هنر متمرکز بوده است. او در دوران دبیرستان به عنوان یک تصویرگر مستقل شروع به کار کرد. او سپس در کالج به تحصیل در زمینه انیمیشن سه بعدی پرداخت و قبل از پایان تحصیلاتش به عنوان یک هنرمند نمایشی و نویسنده از راه دور توسط Maxon Computers استخدام شد. پس از سال‌ها نوشتن آموزش و ارائه نرم‌افزار به بزرگترین شرکت‌های تولیدی در صنعت، تصمیم گرفت برای طراحی به کالج برگردد.

او پس از کالج به لس آنجلس نقل مکان کرد و در Vital Distraction به عنوان نویسنده برای آموزش های انیمیشن و نقشه برداری بافت کار کرد. او همچنین به عنوان انیماتور در چند قسمت تجاری به کارگردانی هنرمند نیل آدامز کار کرد. او سپس تصمیم گرفت پس از پذیرفتن موقعیتی در هیبرید پزشکی به عنوان انیماتور، به مینیاپولیس نقل مکان کند و از سال‌های زندگی‌اش در آنجا چیزهای زیادی درباره کارگردانی و داستان‌گویی بصری یاد گرفت.

کریس سپس توسط تیم FUSE Animation انتخاب شد تا به عنوان انیماتور در آنجا حضور داشته باشد. پس از چند سال او به عنوان تهیه کننده اجرایی قرار گرفت و به برنامه ریزی رویکرد و استراتژی پروژه ها کمک کرد. او مشتریان را راضی نگه می دارد و هنرمندان را سر کار نگه می دارد، هدایت خلاقانه ای می دهد و به شکل گیری کار کمک می کند.

شب ها کریس آموزش های آنلاین را برای lynda.com طراحی می کند.

تعداد کل دروس 0

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...