تمام مدرسان Christine DiDonato
عکس مدرس Christine DiDonato - Image of Author Christine DiDonato

درباره مدرس Christine DiDonato

کریستین دیدوناتو، بنیانگذار انقلاب شغلی، یک مبتکر در توسعه کارکنان و رهبری است.

کریستین به عنوان رئیس سابق استعدادهای سونی الکترونیکس، یکی از 25 شرکت فوربس که در آن هزاره ها بیشتر می خواهند در سال 2015 کار کنند، اشتیاق و تحقیقات خود را بر جذب، مربیگری و توسعه جوان ترین نسل کارکنان سازمان متمرکز کرد. تبدیل شدن به نسل بعدی رهبران

کریستین به عنوان یک متخصص برجسته جهانی در توسعه رهبران نوظهور، نیاز به ارائه راه حل های ملموس و قابل اندازه گیری را برای سازمان ها تشخیص داد. برای رهایی مدیران از تحمل 100% بار حل شکاف نسلی، او AccelerateME™ را ایجاد کرد، یک ابزار بازخورد منحصر به فرد که به طور خاص برای متخصصان جوان امروزی طراحی شده است تا مالکیت بیشتری بر اقدامات خود در محل کار داشته باشند.

کریستین یک تسهیل کننده، سخنران و استراتژیست محل کار کارکشته و پیشرو است که با مشتریان شریک می شود تا فراتر از تئوری و آکادمیک حرکت کند و راه حل های ملموسی را ارائه دهد که چالش های نیروی کار جدید ما را برطرف کند. او به عنوان یک متخصص برجسته در زمینه خود شناخته می شود، همانطور که در کمک هایش به منابع رسانه ای محبوب مانند Inc.، Time، Money، Forbes، College Magazine، و USA Today و همچنین موسسه سرمایه انسانی و انجمن توسعه منابع انسانی دیده می شود.

تعداد کل دروس 1

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...