تمام مدرسان Brian Taylor
عکس مدرس Brian Taylor - Image of Author Brian Taylor

درباره مدرس Brian Taylor

برایان تیلور عکاس و استاد هنر و طراحی در دانشگاه ایالتی سن خوزه است.

برایان در توسان، آریزونا به دنیا آمد. او مدرک لیسانس خود را دریافت کرد. در هنرهای تجسمی از دانشگاه کالیفرنیا، سن دیگو، کارشناسی ارشد از دانشگاه استنفورد، و M.F.A. از دانشگاه نیومکزیکو

او به‌خاطر کاوش‌های نوآورانه‌اش در فرآیندهای عکاسی جایگزین از جمله تکنیک‌های چاپ تاریخی قرن نوزدهم، ترکیبی از رسانه‌ها و کتاب‌های دست‌ساز معروف است. او دریافت کننده کمک های مالی از بنیاد ملی هنر و شرکت پولاروید بوده است. آثار او در سراسر کشور و خارج از کشور در چندین نمایشگاه انفرادی و گروهی به نمایش گذاشته شده است و در مجموعه های دائمی Bibliotheque Nationale، پاریس گنجانده شده است. موزه ویکتوریا و آلبرت لندن؛ موزه هنر مدرن سانفرانسیسکو؛ موزه هنر شهرستان لس آنجلس؛ و موزه بین المللی عکاسی در خانه جورج ایستمن در روچستر، نیویورک. آثار او در American Photographer، Photo Asia، Exploring Color Photography، Artworks و Photographic Possibilities منتشر شده است.

برایان کارگاه های عکاسی را برای موسساتی از جمله دوستان عکاسی، دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز و برکلی، دانشگاه استنفورد، Photo Alliance و موسسه هنر اوکلاهاما تدریس کرده است. برایان در حال حاضر استاد هنر و طراحی در برنامه عکاسی در دانشگاه ایالتی سن خوزه است که بیش از 30 سال در آنجا تدریس کرده است.

برای مشاهده بیشتر آثار هنری برایان، به briantaylorphotography.com مراجعه کنید.

تعداد کل دروس 0

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...