تمام مدرسان Brent Carpenter
عکس مدرس Brent Carpenter - Image of Author Brent Carpenter

درباره مدرس Brent Carpenter

مشتریان مهندس صدای زنده برنت کارپنتر شامل راش ، KISS ، کشا و بیلی جوئل بودند.

در پاییز سال 1982 یک برنت کارپنتر جوان برای دیدن گروه افسانه ای راک Van Halen در Johnson City ، تنسی رفت. این روزی است که روند زندگی او را تغییر داد. او می دانست که باید درگیر راک باشد.

در سال 1990 ، با مدرک دانشگاهی ، به نشویل رفت تا کار جدید خود را آغاز کند. در سال 1991 در آمفی تئاتر استاروود استخدام شد. او به سرعت در رده های دست استیج قیام کرد. خرپا های پیچ و مهره ای ، تنظیم ریزرها و راه اندازی کابل های ویدیویی همه بخشی از وظایف روزانه بود. اما صدا اولین عشق او بود. پس از یک سال حضور در آمفی تئاتر ، برنت به "پسر خوش صدا در خانه" ارتقا یافت. این وظایف حفظ سیستم PA lawn ، برقراری ارتباط با هر یک از مهندسین تور که به ساختمان می آمدند و اطمینان از عملکرد مناسب نورافکن ها بود.

در عرض یک سال او به عنوان یک کارگر سخت در سراسر جامعه تولیدی نشویل شهرت یافت. در آن سال او برای 10 هنرمند ، 12 سالن و حداقل 10 شرکت صدا کار کرد.

در مارس 1995 ، او در شرکت صداگذاری Clair Brothers شروع به کار کرد و از آن زمان با آنها بود. وی به عنوان مهندس مانیتور گوش در سطح جهانی ، یک عیب یاب خبره و مهندس سیستم شهرت یافته است. وی علاوه بر اینکه یک مهندس برجسته درب منزل است ، با دانستن زیر و بم تقلب ، برق و سیم کشی مرحله به خود افتخار می کند. وی همچنین آزمایش کننده ، مشاور و کاربر نهایی بتا برای بسیاری از تولیدکنندگان بزرگ کنسول تولید و دو شرکت مانیتور در گوش بوده است.

لیست مشتریان او شامل راش ، ثابت ترین مشتری او و همچنین Audioslave ، KISS ، Linkin Park ، The All-American Rejects ، Ke $ ha ، Billy Joel و ... است.

برنت در حال حاضر به همراه همسرش لیبی در کیپ چارلز ، ویرجینیا زندگی می کند. هنگامی که آنها در خانه خود کار نمی کنند ، از باغبانی لذت می برند ، برای غروب آفتاب به سمت ساحل قدم می زنند و با موتور سیکلت خود روزانه سوار می شوند.

تعداد کل دروس 1

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...