تمام مدرسان Becci Manson
عکس مدرس Becci Manson - Image of Author Becci Manson

درباره مدرس Becci Manson

Becci Manson یک روتوشگر است که All Hands را برای بازیابی عکس‌های قربانیان بلایای طبیعی تأسیس کرد.

به بچی در اولین روز کارش در سال 1993 یک کتابچه راهنمای فتوشاپ تحویل داده شد و به او گفتند که آن را بخواند. "شما از این نرم افزار زیاد استفاده خواهید کرد!" او هرگز آن را نخواند، اما تقریباً هر روز کاری از آن نرم‌افزار استفاده می‌کرد، و تعداد کمی از روزهای غیرکاری‌اش نیز.

پس از تقریباً 20 سال گذراندن در اتاق‌های بدون پنجره خاکستری تیره در لندن و نیویورک، کار در دنیای روتوش، عکاسی، تبلیغات، مد، پیش‌چاپ و انتشار، نیاز به تغییر مسیر داشت و پس از سال 2011 به توهوکو، ژاپن پرواز کرد. فاجعه، مصمم به کمک به پاکسازی و بازسازی است.

همانطور که او می نویسد: "در طول آن 3 هفته حفر خندق و تخلیه خانه ها، تعداد زیادی عکس را کشف کردم که پیدا شده بود و به مراکز تخلیه تحویل داده شده بود. عکس ها کثیف، خیس و بی خانمان بودند. همانطور که من اولین روز خود را با تمیز کردن دست گذراندم. من نمی‌توانستم فکر نکنم که تعمیر برخی از آنها برای من، همکارانم و دوستانم چقدر آسان است. بنابراین ما این کار را کردیم."

او 6 ماه آینده را صرف سازماندهی یک شبکه جهانی از روتوش‌کننده‌های داوطلب کرد، این عکس‌ها را بازسازی کرد و تیم‌های داوطلب محلی All Hands را آموزش داد تا عکس‌های تحویل داده شده به مقامات محلی را با دست تمیز کنند. این تیم ها بیش از 100000 عکس را بازیابی کرده اند. پس از بازگشت از ژاپن، او به روتوش بازگشت، اما با فلسفه ای کمی متفاوت، با تشویق به همکاری بیشتر بین متفکران خلاق و انجام دهندگان، مرزهای آنچه را که ما فکر می کنیم امکان پذیر است، جابجا کرد، و برای روحیه تیمی خلاق یکپارچه تر تلاش کرد. . او همچنین شروع به تشویق دیگران کرد تا کمی متفاوت فکر کنند و در مورد استفاده از استعدادهای خلاقانه آنها به عنوان ابزارهای عملی بسیار واقعی که می توانند برای بازپرداخت از آنها استفاده کنند صحبت کرد.

از آنجایی که روتوش‌کننده‌ها می‌توانند یکی از شرورهای مورد علاقه اینترنت باشند، او همچنین امیدوار است که بتواند به تغییر دیدگاه غالباً کج از آنها کمک کند، و نشان دهد کارهای خوبی که می‌توانند انجام داده‌اند و سال‌ها کاری که قبل از اینکه همه کلمه فتوشاپ را بدانند، مورد توجه قرار نگرفته است. .

تعداد کل دروس 0

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...