تمام مدرسان Alex McDowell
عکس مدرس Alex McDowell - Image of Author Alex McDowell

درباره مدرس Alex McDowell

الکس مک داول ، RDI ، یک طراح روایت و یک کارگردان خلاق است.

وی در طول 30 سال فعالیت حرفه ای خود در زمینه تولید فیلم ، با کارگردانانی از جمله استیون اسپیلبرگ (گزارش اقلیت و ترمینال) ، تیم برتون (چارلی و کارخانه شکلات سازی) و دیوید فینچر (باشگاه مبارزه) همکاری داشته است. Minority Report از بسیاری جهات روند ساخت جهان را تحکیم بخشید ، زیرا الزامات گسترده فیلم برای زمینه تجربی (واقعیت آینده ، نه داستان علمی) توسعه یک روایت کامل را می طلبید. این فیلم خلق فرایندهای دیجیتالی جدیدی را ایجاد می کند ، که محیط های خلاقانه غیرخطی و غوطه وری انقلابی را برای تجسم طراحی فراهم می کند.

استودیوی 5D جهانی الکس در Wondros یک استودیوی طراحی روایت بین رشته ای و چند رشته ای است. 5D فن آوری های نوظهور را با داستان پردازی بسیار تعاملی ترکیب می کند تا تجربیات غوطه وری ایجاد کند. الکس ساخت جهان را در چندین صنعت با مشتری از جمله شرکت توسعه Al Baydha ، بوئینگ ، اینتل ، شرکت رویال شکسپیر و برادران وارنر اعمال می کند. در آوریل 2015 ، 5D جایزه نوآوری تجاری BritWeek را در لس آنجلس دریافت کرد.

در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی ، الکس استاد بخش هنرهای رسانه ای + تمرین در دانشکده هنرهای سینمایی و همچنین مدیر آزمایشگاه رسانه های ساختمان جهانی و موسسه جهانی ساختمان است. دانش آموزان وی درگیر برنامه های درسی مبتنی بر عمل و بودجه تحقیقاتی برای ساختن جهان برای داستان سرایی هستند ، از جمله کاوش در اپرا به عنوان یک رسانه روایی با شرکت مستقر در LA صنعت ، به رهبری مدیر Yuval Sharon.

او به عنوان هنرمند مهمان در آزمایشگاه MIT Media (2005–2010) ، ربات مشهور اپرا مرگ و قدرتها را طراحی کرد که در سال 2010 در سالن گارنیه در مونت کارلو به نمایش درآمد. وی دانشمند موسسه تحقیقات گتی و عضو هیئت اجرایی آکادمی شعبه طراحی تصاویر متحرک است. در سال 2006 ، از طرف انجمن سلطنتی هنر انگلستان به او طراح سلطنتی برای صنعت اعطا شد و در سال 2013 از طرف D&AD جایزه رئیس جمهور به وی اهدا شد.

تعداد کل دروس 0

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...